2
2
2
2
2
2
שנת שירות בתנועת תרבות |

 

אור לשם | רכזת הרשמה לשנת השירות | טלפון 054-837-4894

 

 

תנועת תרבות – הגיע הזמן לשנות

תנועת תרבות מאמינה כי לתרבות ולאמנות תפקיד מכריע בעיצוב דמותה הערכית והמוסרית של החברה הישראלית. כיום, כ-500 אמנים-מחנכים בגילאי 18-32 ו-5,000 ילדים ובני נוער נמצאים יום-יום בשכונות ובקהילות ברחבי הארץ ומובילים את השינוי התרבותי בישראל.

בחזית המאבק

מרכזה של שנת השירות הוא בהובלה של ארגון הנוער של תנועת תרבות ושל "בתי היוצרים", הם סניפי הפעילות של תנועת תרבות, הפזורים בערים ברחבי הארץ. חברי שנת השירות מדריכים קבוצות יוצרות של ילדים ובני נוער בכיתות א'-י"א בתאטרון, מוזיקה, מחול, כתיבה, ציור ועוד מגוון תחומים. בנוסף לכך, בבקרים הם אחראים על החינוך החברתי בבתי ספר בעיר, ואחר הצהריים בהפקת אירועי תרבות לקהילה.

       

חיי קבוצה

את שנת השירות תעברו ביחד עם קבוצה של כ-15 חברות וחברים נוספים. בבית היוצרים, בבתי הספר ורגע לפני שהולכים לישון, חיי הקבוצה הם הקרקע המוצקה והבטוחה בתוך השנה הייחודית הזו.

התפתחות אישית

שנת השירות בתנועת תרבות היא הזדמנות של פעם בחיים לקבל אחריות ענקית לידיים, ואת מלוא היכולת להגדיל ראש, להוביל ולהנהיג. יום בשבוע מוקדש ללמידה ולהכשרה, תוך הכרת אתגרי השעה של החברה הישראלית, רכישת כלים בהדרכה ובנייה חברתית של הקבוצה.

איתך כל הדרך

את הקבוצה מלווה מדריך בוגר לאורך כל השנה, מוביל את תהליכי הלמידה וההתפתחות בקבוצה ונותן מענה לכלל הצרכים והבעיות. בנוסף לכך, לכל קבוצה יש גם רכז משימתי בוגר שמלווה את המשימות החינוכיות השונות, מכשיר את חברי הקבוצה להדרכה ומסייע למדריך הקבוצה. מסביב להכל, אנו מסתייעים במיטב אנשי המקצוע בכל התחומים כדי להבטיח שנה משמעותית, מוצלחת ובטוחה.

מוזמנים להמשיך

שנת השירות בתנועת תרבות היא רק טעימה קטנה מהדרך שאנו מזמינים אותך לצעוד איתנו. ההצטרפות לשנת השירות מותנית בחתימה על הצטרפות לגרעין נח"ל (אותה ניתן לא לממש במידה ומחליטים), גיוס משותף למסלול הנח"ל והמשך המאבק על דמותה של החברה הישראלית.

מצפים לכם!

צרו קשר עוד היום עם אור, רכזת ההרשמה לשנת השירות בטלפון 054-837-4894 נתראה!